O mně

Je těžké něco o sobě napsat. Ale tak začnu úplně obecně a třeba se z toho něco vyvine...

Narodila a vyrostla jsem v Praze a je mi 27 let. To, že jsem velký knižní nadšenec je celkem jasné (proč bych jinak měla blog o knihách), knihy jsou můj oblíbený útěk od reality a každodenních strastí toho mého (ne)obyčejného života.

Až do druhého stupně základní školy jsem o knížku nezavadila ani pohledem. Pak ale přišly prázdniny a já už neměla do čeho píchnout, a tak jsem vytáhla zaprášeného Harryho Pottera. No a to byl podle mě ten moment, kdy se zrodila moje velká posedlost knižním světem (klišé, já vím!).
Od té doby mi padlo pod ruku už nespočet knih a já si neumím představit život bez nich. Nepohrdnu skoro žádnou knihou, ať už se jedná o klasiku, fantasy, YA, thriller a všechno mezi tím. S knížkami je to podobné jako s filmy, člověk si musí vybírat titul i podle momentální nálady a celkového rozpoložení. Ne vždy máme náladu na tragický příběh a na druhou stranu, někdy nám je oddychovka málo.

Jsem zarytý kávoholik a stejně jako by pro mě svět skončil zničením poslední knihy, rozdupání posledního zrnka kávy by pro mě znamenalo jasnou apokalypsu.


Žádné komentáře:

Okomentovat

Všem děkuji za komentář :)