6. prosince 2013

VÁNOČNÍ KNIŽNÍ HOPSpolečně s hromadou dalších blogerů a samozřejmě s pořadatelkou Syki z Knižního doupěte, Vám přinášíme slibovaný Vánoční knižní hop.

Jelikož se Vánoce kvapem blíží, budou i naše soutěžní otázky hlavně vánoční (neděste se, žádné vědomostní otázky vás nečekají :)

A o co, že budeme soutěžit ? 


Serafína - Příběh draků 
V zemi zvané Gored žijí již po desetiletí lidé a draci v míru. Po tajemné smrti lidského prince je však příměří ohroženo. Podaří se Serafíně, která před světem skrývá své životní tajemství, odhalit skutečného vraha? Budoucnost draků je v sázce a v Goredu již není pro nikoho bezpečno.a...Erebos
Na jedné londýnské škole si mezi sebou žáci začnou předávat podivné balíčky, jeden se nakonec dostane i ke zvědavému Nickovi. V balíčku je DVD s počítačovou hrou. Hrou napínavou, a hlavně velmi inteligentní. Proč o ní ale nikdo nesmí mluvit a hráči musí dodržovat přísná pravidla? Pokud neposlouchají nebo se znelíbí poslovi se žlutýma očima, čeká je trest. Na druhou stranu jim hra dokáže splnit i ta nejtajnější přání. Jak je ale možné, že hra o každém všechno ví a neuděluje hráčům úkoly jen ve hře, ale i v realitě? Co hra vlastně chce? A jak ji může Nick zastavit?
Knihy do soutěže věnovalo nakladatelství Fragment a my mu tímto moc děkujeme.


Jaká jsou pravidla?

 • Soutěž trvá od 6.12. do 22.12 2013.
 • Zapojit se můžou soutěžící s českou i slovenskou doručovací adresou. 
 • Soutěží se vždy o jednu knihu. Ve formuláři vyplníte o kterou z knih máte zájem a losovat se tak budou dva výherci.
 • Výherci bude losováni random.org a musí na email odpovědět do 72 hodin. Jinak budeme losovat náhradního výherce.
 • Jména vítězů budou na blogu uveřejněni 23.12.

Všem Vám přejeme hodně štěstí a nezapomeňte odhopkat i na další blogy ! :)4 komentáře:

 1. Mám obe knižky a sú skvelé 8) Erebos som vypýtala do súťaže aj ja, len to 1. vydanie, túto knihu môžem jedine vrelo odporučiť 8)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já Erebos ještě nečetla, ale už samotná anotace mě fakt zaujala a slyšela jsem na něj jenom chválu :)) Snad se k němu taky jednou dostanu :D

   Vymazat
 2. Erebos jsem četla a je to super kniha :)
  Zrovna taky pořádám soutěž na blogu, tak pokud se zapojíš, budu jenom ráda! :)

  OdpovědětVymazat

Všem děkuji za komentář :)