6. března 2015

Týden s knihou Nespavost #1Máme tady první den projektu Týden s knihou Nespavost. O co v projektu půjde si můžete přečíst v úvodním článku tady.
Hned na začátek by se asi hodilo vás trochu seznámit s knihou a její autorkou, abyste vůbec věděli, o čem bude celou dobu řeč. Tak tady to je !


Nespavost

Sedmnáctiletý Parker se, jakmile usne, ocitá ve snovém světě toho, komu se naposledy před spaním podíval do očí. Už to nedokáže dále snášet a pomalu umírá vyčerpáním. Pak však potká Miu, v jejímž snu dokáže usnout. Mie začnou chodit anonymní e-maily, které jí nahání hrůzu. Spojí si je s jeho nevysvětlitelným chováním a začne se mu vyhýbat. Jak ji jen přesvědčit, že Parker není jejím nepřítelem?

Originální a netradiční zápletka celý příběh žene neuvěřitelnou rychlostí kupředu. Napínavé, zajímavé čtení si udrží čtenářův zájem až do úplného konce. 


Kniha vyšla 3.Listopadu v nakladatelství YOLI a vy si ji můžete objednat na bux.cz.


J.R.Johansson

Matka dvou synů a manželka skvělého chlapa. Jak sama říká, nebýt její kočky Cleo, nejspíš by se utopila v testosteronu.
I přesto, že byste čekali titul z oblasti literatury, Jenn má bakalářský titul z public relations a marketingu.
Když zrovna nepíše, miluje hraní deskových her, čtení a relaxování ve vířivce. Její sen je, jednoho dne, provozovat všechny tři činnosti najednou :)
V současné době žije v údolí mezi majestátními horami a nádherným jezerem, na místě, kde slunce svítí skoro 300 dní v roce - v americkém státě Utah.

Pro více informací můžete navštívit její stránky  a nebo si počkat na rozhovor ! Tohle byla samozřejmě jen drobná ochutnávka a v dalších článcích na vás čeká plno dalších informací !
Už zítra vás čeká slibovaný rozhovor.

4 komentáře:

 1. Super příspěvek :) Na Nespavost se v (snad) blízké budoucnosti také chystám, takže jsem zvědavá, co sis pro nás připravila :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuju ! :) No snad naplním očekávání :D

   Vymazat
 2. Tak jo. S konečnou platností si tu knihu potřebuji přečíst. Nejlépe okamžitě! :D

  OdpovědětVymazat

Všem děkuji za komentář :)